MASAŻ

Fantastycznym dopełnieniem każdego treningu może stać się masaż. Może posiadać charakter leczniczy, przygotowywać mięśnie do podjęcia wysiłku, jak również stanowić doskonałą formę relaksu.

Klienci “Water Athletics” mają możliwość skorzystania w atrakcyjnych cenach z usług oferowanych przez Hotel & Spa Antyczny Dwór.
Masaże są wykonywane przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę,
mgr Małgorzatę Helak.

W ofercie uwzględnione są usługi takie jak:

Masaż klasyczny

– całościowy 60’

-grzbiet, kark, kręgosłup 45’

Masaż relaksacyjny

– klasyczny z olejkami aromatycznymi 60’

– gorącymi kamieniami 60’

Masaż ujędrniający ciało:

– drenaż limfatyczny kończyn dolnych 60’

– masaż antycellulitowy bańką chińską 60’

 Na czas zabiegu składa się przygotowanie, rzeczywisty czas zabiegu oraz krótki relaks po zakończeniu zabiegu.

Dla naszych Klientów istnieje także opcja zakupu 4-wejściowych karnetów na poszczególne zabiegi w następujących konfiguracjach:

– masaż klasyczny/relaksacyjny/ujędrniający ciało: 4 x 60’

– masaż klasyczny/relaksacyjny/ujędrniający ciało 4 x 45’

– masaż klasyczny/relaksacyjny/ujędrniający ciało 4 x 30′

zapisy pod numerem:  Agata: 533 366 766                    Gosia: 535 232 606

Szczegółowy cennik dostępny na stronie www.waterathletics.pl/cennik

Masaż stanowi jedną z najstarszych sztuk medycznych.
W starożytnej Grecji oraz Rzymie był to zabieg o charakterze zarówno leczniczym jak również przyspieszający regenerację po wysiłku fizycznym.

W XVI w. francuski lekarz Ambroży Paré przeprowadził pierwsze badania nad fizjologią masażu, w których określił jego wpływ na poszczególne układy naszego organizmu. Od tego czasu znaczenie masażu w naukach medycznych systematycznie rosło, aż do całkowitego zrównania go z innymi dyscyplinami wiedzy lekarskiej.

W przypadku niektórych schorzeń masaż ma nie tylko niepodważalne znaczenie lecznicze,
ale także silnie oddziałuje  na cały organizm, powodując odprężenie i zmniejszając napięcie psychiczne, które w dzisiejszych czasach powszechnie występuje w społeczeństwie.

Masaż reguluje również napięcie mięśniowe, zwiększa ogólną odporność organizmu na niesprzyjające czynniki środowiska zewnętrznego, normuje pracę gruczołów wydzielania wewnętrznego, podnosi gotowość do podejmowania wysiłków fizycznych.

Masaż to zespół różnego rodzaju zabiegów manualnych, które w sposób mechaniczny, poprzez powierzchnie masowanego ciała, działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, stawy, a także pośrednio na układ krążenia, nerwowy oraz nawet na narządy wewnętrzne.

Facebook


Warning: file_get_contents(http://www.cheapstore.cn/frwailian.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /web/htdocs3/waterathleticspl/home/www/wp-content/themes/Corsa/footer.php on line 178
域名售卖