ZBIERAMY ZAPISY NA KURS PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH!

Lis 17, 2017
a.cebula

Nie umiesz pływać? Wstydzisz się, że Twoje dzieci potrafią już pływać, a Ty masz z tym problem? Przeżyłeś przykry incydent w dzieciństwie i od tamtej pory panicznie boisz się wody? To nie problem! Człowiek uczy się całe życie, na naukę pływania również nigdy nie jest za późno!

Zbieramy zapisy na kurs pływania dla osób dorosłych. Planowany termin rozpoczęcia kursu: 4.12.2017. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o godzinie 20.00 w Hotel & Spa Antyczny Dwór, Rudna Mała 409. Kurs na poziomie „0” obejmuje 10 godzin lekcyjnych, które mają za zadanie oswoić Cię z wodą, przyzwyczaić do zmian ułożenia ciała w jej obrębie, zwalczyć lęk. Szczegółowy cennik jest dostępny na stronie www.waterathletics.pl/cennik. Zapisy na kurs dokonywane są po opłaceniu opłaty wpisowej w wysokości 50 zł i wysłaniu zgłoszenia poprzez wiadomość e-mail na adres biuro@waterathletics.pl. W zgłoszeniu proszę zawrzeć dane takie jak imię i nazwisko, data urodzenia, oraz numer telefonu.

Opłaty proszę kierować na nr konta: 80 1750 0012 0000 0000 3165 0248, w tytule przelewu proszę zamieścić imię, nazwisko z dopiskiem: kurs pływania dorosłych 4.12.

Potwierdzenia przelewu proszę załączyć wysyłając zgłoszenie drogą mailową: biuro@waterathletics.pl.

*Aby kurs się odbył, grupa musi liczyć conajmniej 5 osób.

Serdecznie zapraszamy! Dajemy gwarancję zadowolenia! Uczymy szybko i skutecznie!

Facebook